ЕНЦИКЛОПЕДІЇ ДЯКІВА


Наукова конференція "Соціально-економічна думка в Україні: генеза і прогностика"

Беруть участь Левко Лук'яненко, Дмитро Павличко, Роланд Франко (онук Івана Франка), Володимир Прядка та ін. 

 

Прес-реліз

 

         18 травня 2016 року о 10 год. 30 хв. в актовій залі Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука (Київ, вул. Кіквідзе, 32) відбудеться наукова конференція "Соціально- економічна думка в Україні: генеза і прогностика", присвячена 160-річчю від дня народження Івана Франка.

    На конференції висвітлюватимуться питання формування історичного розвитку суспільно-економічних процесів становлення науки в контексті її місця і значення в європейському і світовому просторі сучасного етапу євроінтеграції України. Значна увага приділятиметься дослідженням мало відомих в Україні, але визнаних у світі українських вчених. Серед них і Іван Франко (більше відомий у нас своєю поетичною творчістю) - як знаний економіст, який на початку минулого століття, критикуючи догми Карла Маркса щодо диктатури і насильництва в державному господарстві та економіці, передбачив розвал держави, що розвиватиметься на таких засадах, зокрема, Радянського Союзу.

       Певний інтерес становитимуть мало висвітлені в літературі питання взаємозв’язку економіки і мистецтва, формування ринкового світогляду і знань, успішної діяльності на цьому складному ринку за сучасних умов.

      В конференції візьмуть участь студенти і викладачі ВНЗ, відомі вчені, митці, громадські діячі: Роланд Франко (онук Івана Франка), лауреати Національної премії України ім. Тараса Шевченка  

Левко Лук'яненко, Дмитро Павличко, Володимир Прядка, Петро Печорний.

 

Оргкомітет.

Контактний телефон організатора: 067 502 05 94.

Роман Дяків.

 Создан 16 мая 2016